Vestiyer modelleri

Vestiyer modelleri evin yapısına ve dekorasyonuna göre farklılık gösterebilir. Vestiyer genellikle evlerde dış kapıya yakın yerlerde bulunan dolap veya askılıklardır.

Günümüzde mobilya sektörünün gelişmesi ile birlikte ev mobilyalarıda farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Bu tasarımlardan etkilenen mobilyalardan biri olan vestiyer modelleri ev dışında kullandığımız giysi, şapka türü eşyaları ve ev içinde kullandığımız terlik gibi eşyaların saklanmasında veya asılmasında büyük önem taşıyor. Vestiyer , genellikle dış kapılara yakın yerlerde bulunmasıda bu mobilyaların önemini bir kat daha arttırıyor.

Eve gelen misafirlerin ilk gördüğü mobilya olması vestiyer modelleri seçimini zorlaştırıyor. İşlevsellik ve görünüm olarak bir çok vestiyer modelleri ne rastlamak mümkün. Üzerinde boy aynası olanlardan tutun yanında küçük eşyaları koymak için ufak bir dolabı olanlarıda bulunabilmektedir. Mobilya firmalarının ürettiği birkaç vestiyer resimleri size ufakta olsa fikir verebilir.

vestiyer modelleri

vestiyer modelleri

vestiyer modelleri

vestiyer modelleri

vestiyer modelleri

vestiyer resimleri

Bölümler : Mobilya 
dekorasyon, maxi dekor ve ev tasarımları
EvTasarimi.com sitesinde bilgilendirme amacıyla ev dekorasyonu, mobilya, ev tasarımı, ilgiç mobilya ve dekoratif eşyalarla ilgili yazı ve görseller bulunmaktadır. EvTasarimi.com sitesinde yayınlanan içerikler izin alınmadan başka sitelerde yayınlanmaz.
sayac