Modern oval mutfak örnekleri

Modern mutfak örnekleri özellikle mutfaklarına düşkünlerin oldukça dikkatini çekiyor.  Bu oval mutfak modelleri tasarlanırken kullanış ve kolay ulaşımı rahat olacak şekilde düşünülmüş. İtalyan mutfak tasarımcıları farklı bir çizgiye sahip oval mutfak modellerini tasarlarken hemen hemen tüm ayrıntıları göz önüne almışlar. Sadece ufak bir alanda mutfaktan beklenen tüm işlevleri yapılabilecek şekilde dizayn edilmiş.

Modern oval mutfak örnekleri

Modern oval mutfak örnekleri

Her ne kadar güzel görünümlü olsalar bile bulaşık, yemek ve normal kullanım alanının mutfak tezgahı üzerinde bu kadar yakın olması sıkışıklığa yol açabilir. İtalyam mutfak firmasının diğer ürünlerini görmek için aşağıdaki resimlerden yararlanabilirsiniz. Mutfak yaptırırken birazda olsa farklı fikirler verebilir.

Modern oval mutfak örnekleri Modern oval mutfak örnekleri Modern oval mutfak örnekleri Modern oval mutfak örnekleri Modern oval mutfak örnekleri Modern oval mutfak örnekleri

Modern oval mutfak örnekleri bir İtalyan firması olan Snaidero(snaidero.it)'e ait.

Bölümler : Mutfak 
dekorasyon, maxi dekor ve ev tasarımları
EvTasarimi.com sitesinde bilgilendirme amacıyla ev dekorasyonu, mobilya, ev tasarımı, ilgiç mobilya ve dekoratif eşyalarla ilgili yazı ve görseller bulunmaktadır. EvTasarimi.com sitesinde yayınlanan içerikler izin alınmadan başka sitelerde yayınlanmaz.
sayac