Küçük banyolar için minimalist banyo dolabı

Küçük banyoların dekorasyonu zordur.  Küçük banyolar için mobilya seçerken mümkün olduğunca küçük ve işlevi yüksek banyo dolabı seçmek her bakımdan bir avantaj sağlar.

Bu minimalist banyo dolabı modelleri farklı tasarımı ve sade fakat dekoratif görünümü ile oldukça şık bir görünüme sahip. Üzerindeki çizilmez ve leke tutmayan lavabo modeli mevcut.  Lavabo renkli bir cam tezgah üzerine oturtturulmuş. Bu uyum banyo dolabının oldukça dekoratif görünüme sahip olmasını sağlamış. Duvara monte edilen çerçevesiz düz ayna diğer parçalarla uyum sağlamış.

minimalist banyo dolabı

Minimalist banyo dolabı bir tarafından duvara diğer tarafından iki çelik ayağı ile yere monte edilmiş. Burada dikkat çeken nokta ise iki ayak arasındaki normalde düz görünümlü dolap. Tasarımcı dolabı oldukça farklı bir yerde kullanarak iki ayak arasına yerleştirmiş.

Minimalist banyo dolabı yine bir italyan firması olan Axolo(axolo.it)'ya ait.

Bölümler : Banyo 
dekorasyon, maxi dekor ve ev tasarımları
EvTasarimi.com sitesinde bilgilendirme amacıyla ev dekorasyonu, mobilya, ev tasarımı, ilgiç mobilya ve dekoratif eşyalarla ilgili yazı ve görseller bulunmaktadır. EvTasarimi.com sitesinde yayınlanan içerikler izin alınmadan başka sitelerde yayınlanmaz.
sayac