İstikbal mutfak modelleri

İstikbal mutfak modelleri her zevke uygunluğu ve kalitesi ile müşterilerinin ilgisini çekiyor. İstikbal mobilya ev tasarımı konusundaki ciddi gelişimini ve tecrübesini mutfak dekorasyonunda da gösteriyor. Mutfak tasarımlarında genel olarak estetiğin ön planda olduğu düşünülürken,

İstikbal mutfak modelleri ile buna ek olarak ergonomi ve kullanışlılık sunuyor. İstikbal Mutfak Mobilya üretimlerinin son markası Regina kolleksiyonu. Bu kolleksiyonunda ahşap stili benimseyen İstikbal, ortamda soft ve ciddi bir hava bırakıyor. İstikbal Mutfak tasarımlarında farklı akımların etkilerine göre yeni tasarımlar planlıyor. Değişik ebatlarda üretilen bu aksesuarlar her mutfağa uygun bir hale getirilebiliyor.

istikbal mutfak modelleri

İstikbal mutfak modelleri

Delfina dizaynında ağırbaşlılık ve ciddi bir hava oluşturan İstikbal, bu dizaynınıda Zara adıyla satışa sunuyor. Daha geniş depolama olanakları ve daha az yer kaplayan sade tasarım ise kullanıcıların beğenilerini kazanıyor. İstikbal Mutfak Mobilya tasarımında aksesuarların birbirleriyle uyumu ve buna bağlı olarak kulp tasarımları, dolap çekmece yerleşimi ve kapak renkleri kontrast ayarlarında da farklı tercihler ve profesyonel tasarımlar sunuyor.

istikbal-mutfak-modelleri-1

İstikbal mutfak modelleri

Sade, etkileyici, ergonomik ve maksimum fayda sağlayacak mutfağa sahip olmak isterseniz İstikbal Mutfak Mobilyalarına uğrayabilirsiniz.

Bölümler : Mutfak 
dekorasyon, maxi dekor ve ev tasarımları
EvTasarimi.com sitesinde bilgilendirme amacıyla ev dekorasyonu, mobilya, ev tasarımı, ilgiç mobilya ve dekoratif eşyalarla ilgili yazı ve görseller bulunmaktadır. EvTasarimi.com sitesinde yayınlanan içerikler izin alınmadan başka sitelerde yayınlanmaz.
sayac