Deri sehpa modelleri

Deri sehpa modelleri son zamanlarda sıkça rastladığımız modern sehpa örnekleri arasında yerini almış mobilyalardandır. Cam, çekmeceli, orta gibi çeşitleri bulunan deri sehpalar alışıla gelmiş kahverengi ve siyah renkleri haricinde farklı renklerde evlerde yerlerini almaktadır.

deri sehpa modelleri

Sehpalar ev dekorasyonundaki yeri tartışılmaz olarak büyüktür. Çoğunlukla salonlarda kullanılan modelleri orta sehpalardır. Koltuk kenarlarında veya odanın boş alanlarında da deri zigon sehpaların kullanımı yaygındır.  Tamamlayıcı olmaları, şık ve modern tasarımları ile odaları havasını değiştirebilmekte hatta ilk bakışta dikkatleri üzerine çekebilmektedir.

yuvarlak deri sehpa modeli

Sehpa modellerinin oldukça fazla olması ve çok fazla alternatifi nedeni ile seçimide oldukça dikkat gerektiren mobilyalardandır. Genellikle deri takımları ile kullanılan deri sehpa takımları da bu çeşitlilikten nasibini almıştır.

camlı deri sehpa

Deri sehpa çeşitleri temizliği kolay mobilyalardır. Üzerlerinde oluşacak tozlar hafif nemlibir bezle silinerek kolayca giderilebilir.

deri sehpa

Deri sehpa modelleri arasında çekmeceli, camlı, yuvarlak, modern,  bir kısmı ahşap ve modern tarzda takımlar bulunmaktadır.

modern deri sehpa

Deri sehpa fiyatları kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Şekline, modeline göre deri sehpa fiyatları ortalama 150 TL ile 1000 TL arasında fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır.

Bölümler : Mobilya 
dekorasyon, maxi dekor ve ev tasarımları
EvTasarimi.com sitesinde bilgilendirme amacıyla ev dekorasyonu, mobilya, ev tasarımı, ilgiç mobilya ve dekoratif eşyalarla ilgili yazı ve görseller bulunmaktadır. EvTasarimi.com sitesinde yayınlanan içerikler izin alınmadan başka sitelerde yayınlanmaz.
sayac