Ayna çeşitleri

Ayna çeşitleri günlük yaşamımızın ve ev dekorasyonunun vazgeçilmez dekoratif aksesuarlarıdır. Değişik ayna modelleri evlerde yerlerini almışlardır. Evleri daha zengin görünmesini ve kullanıldıkları yerlere göre dekorasyon aksesuarları olması nedeni ile ayna seçimi oldukça önemlidir diyebiliriz.

Aynalar insanların baktıklarında kendilerini görebildikleri tek cisim oldukları için tüm mekanlarda kullanılabilmektedir. Ayna çerçeveleri gümüş, altın, ahşap gibi çeşitli metaryaller ile yapılmaktadır. Konulacağı mekana göre bu ayna çerçeveleri değişebilmektedir. Ayna çeşitleri arasında vitray ayna modellerinide göz önüne almak gerekir. Vitray ayna cam süsleme ve kesim teknikleri uygulanarak yapılan bir sanattır. Günümüzde aynalar daha dekoratif hale gelmiş ve evlerdeki yerlerini almıştır. Pottery Barn firmasından birkaç ayna modeli örnekleri. ayna çeşitleriayna çeşitleri

ayna çeşitleriayna çeşitleriayna çeşitleri

ayna çeşitleriayna çeşitleri

Benzer bir çok ayna çeşitlerini dekorasyon firmalarında görebilirsiniz. Ayna resimleri sadece fikir vermek amacı ile konulmuştur.

Bölümler : Mobilya 
dekorasyon, maxi dekor ve ev tasarımları
EvTasarimi.com sitesinde bilgilendirme amacıyla ev dekorasyonu, mobilya, ev tasarımı, ilgiç mobilya ve dekoratif eşyalarla ilgili yazı ve görseller bulunmaktadır. EvTasarimi.com sitesinde yayınlanan içerikler izin alınmadan başka sitelerde yayınlanmaz.
sayac